Cerere Helper Keops

keopsM

Cerere Helper Keops

Mesajde keopsM » Vin Apr 14, 2017 11:36 am

-Numele tau : Andrei
-Numele caracterului : Keops
-Breaslă : RoYaL
-Vârsta : 16 ani.
-Contact (skype) : -
-Experienţă : Comunic foarte bine cu cei din jur , doresc sa ajut serverul cat si playeri ce populeaza aceasta frumoasa comunitate. Am experienta de 1 an si cateva luni detinand aceasta functie .
-De ce crezi că meriţi [H] : Helperul nu este o munca usoara , trebuie sa cunosti foarte bine serverul cat si regulamentul acestuia si sa stii sa comunici cu playeri , calitati care cu timpul le-am dobandit dupa parerea mea .
-Ore acordate serverului : Acord in jur de 6-7 ore pe zi jocului mai ales ca acum este si vacanta de primavara(de Paste), va multumesc.
-Regatul : Rosu
-Minute pe caracter : 1000 de minute , momentan.
-Descrie-te in 3 cuvinte : Perseverent , Amabil si Glumet.

[OwN]Bestia
Site Admin
Site Admin

Re: Cerere Helper Keops

Mesajde [OwN]Bestia » Sâm Apr 22, 2017 9:14 pm

keopsM scrie:-Numele tau : Andrei
-Numele caracterului : Keops
-Breaslă : RoYaL
-Vârsta : 16 ani.
-Contact (skype) : -
-Experienţă : Comunic foarte bine cu cei din jur , doresc sa ajut serverul cat si playeri ce populeaza aceasta frumoasa comunitate. Am experienta de 1 an si cateva luni detinand aceasta functie .
-De ce crezi că meriţi [H] : Helperul nu este o munca usoara , trebuie sa cunosti foarte bine serverul cat si regulamentul acestuia si sa stii sa comunici cu playeri , calitati care cu timpul le-am dobandit dupa parerea mea .
-Ore acordate serverului : Acord in jur de 6-7 ore pe zi jocului mai ales ca acum este si vacanta de primavara(de Paste), va multumesc.
-Regatul : Rosu
-Minute pe caracter : 1000 de minute , momentan.
-Descrie-te in 3 cuvinte : Perseverent , Amabil si Glumet.

Nu are skype nam putut lua legatura cu el.
Echipa Metin2 Suprem va ureaza Paste Fericit !
http://www.metin2suprem.ro :D :D :D
Imagine
https://www.youtube.com/watch?v=2jZFsQS8Veo

Înapoi la “Cereri Respinse”